Bust Bunny Göğüs Büyütücü Kapsül

3 Kutu Bust Bunny Göğüs Büyütücü Kapsül

439,00 TL

3 Kutu Bust Bunny Göğüs Büyütücü Kapsül

Bust Bunny’de 1999’dan bu yana kadınların daha büyük meme boyutlarına ulaşmalarına yardımcı olarak kadınların hayatlarını değiştiriyoruz

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
439,00 TL
Stok Kodu:
BB003
Yorum

Müşteri hizmetleri

3 Kutu Bust Bunny Göğüs Büyütücü Kapsül

İçindekiler
C Vitamini, Çemen, Chasteberry, Keten Tohumu, Dong Quai, Rezene Tohumu Özü, Yabani Yam Kökü, Siyah Kohosh, Motherwort, Blessed Thistle, Kırmızı Yonca, Su Teresi

Kullanımı: 
Günde 2 kapsül bol su ile alın

Net:
60 Kapsül - 1 aylık kullanım içindir. Ortalama 2-3 ay düzenli kullanım gerekir.

Yasal Uyarı
Tüm gönderiler gizli. İsminiz hiçbir posta listesinde bulunmayacak veya halka açık olmayacaktır. Tüm veriler yedeklenir ve güvenli bir sunucuda saklanır

Güvenlik Bilgisi
Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın

Diyet takviyeleri ile ilgili ifadeler FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için uygun değildir.

Bust Bunny’de 1999’dan bu yana kadınların daha büyük meme boyutlarına ulaşmalarına yardımcı olarak kadınların hayatlarını değiştiriyoruz. Ağrılı ameliyatlara ve yaralara alternatif oluşturan 13 temel tamamen organik şifalı bitki ile doldurulmuş tamamen doğal bir göğüs büyütme çözümü. Müşterilerimize katılmaktan gurur duyuyoruz, bu yüzden her birinize adadık. Sadece memelerin gelişmesine yardımcı olabilecek bir ürün yaratmak değil, aynı zamanda başka faydalar da sağlamak bizim görevimizdi!

1999'dan beri Meme Boyuna ulaşmaya yardımcı olan tüm doğal bileşenler
Tüm gönderiler% 100 Gizli
Aktif Doğal İçindekiler - C Vitamini, Çemen, Chasteberry, Keten Tohumu, Yabani Bıldırcın, Karayılan otu,
ABD'de bir GMP Tesisinde Yapılan, Gluten içermez.

Sıkça Sorulanlar

1. Bust Bunny neden bu kadar etkili?

Bust Bunny, Fitoöstrojenler içerir (doğal olarak oluşan hormonal olmayan bitki östrojenleri). Bu fitoöstrojenler vücudunuzu yeni meme dokusu büyümesi için uyarır. Vücudunuz Bust Bunny'ye ergenliğe veya hamileliğe tepki verme şeklini verir; Meme reseptör bölgelerinde yenilenmiş glandüler doku büyümesi ile.

2. Bust Bunny büstü büyüklüğümü ne kadar arttırır?

Çoğu kadın meme bölgesinde dolgunluk ve tonlamada gözle görülür bir iyileşme yaşar, bu nedenle sizin için yüksek bir başarı olasılığı vardır. 'A veya B' fincan boyutuna sahip kadınlar genellikle bir ila iki fincan boyutunda bir artış rapor eder. Bireysel metabolizma ve vücut kimyasındaki farklılıklar açıkça sizin için sonucu belirler.

3. Bust Bunny Capsules kullanımı benim için güvenli mi?

Bust Bunny, kesinlikle hiçbir katkı maddesi veya dolgu maddesi içermeyen tamamen doğal bir bitkisel besin takviyesidir. Bust Bunny'deki tüm malzemeler FDA'nın GRAS (Genel Olarak Güvenli Olarak Kabul Edilmiş) listesinde listelenmiştir. Bilinen olumsuz yan etkisi yoktur. * Herhangi bir diyet takviyesi almadan önce, özel tıbbi koşulları olan, hamile veya emzikli kadınların önce doktorlarına danışmaları önerilir.
Ürün faturalı ve bandrollü olarak tarafınıza gönderilmektedir.

4. Bust Bunny sivilce veya sivilce neden olur mu?

Hayır. Aksine, sivilceniz veya sivilceniz varsa cildinizi temizler. Kadınlar bize her zaman derilerinin nasıl daha iyi görünmediğini söyler!


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Derece 
2020-01-21

etkili

etkisi var yan etkisi yok alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Değerlendirmenizi yazın!

Bir değerlendirme yazın

3 Kutu Bust Bunny Göğüs Büyütücü Kapsül

3 Kutu Bust Bunny Göğüs Büyütücü Kapsül

Bust Bunny’de 1999’dan bu yana kadınların daha büyük meme boyutlarına ulaşmalarına yardımcı olarak kadınların hayatlarını değiştiriyoruz

Güvenli Ödeme