Activa Naturals Guatr Kapsülü

Activa Naturals Guatr Kapsülü

89,00 TL

Activa Naturals Guatr Kapsülü

Guatr çok büyüdüğü takdirde nefes borusunu iter ve böylece gırtlak yakınında bulunan sinirlerde felçler yaratabilir. 

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
89,00 TL
Stok Kodu:
ANG001
Yorum

Müşteri hizmetleri

Activa Naturals Guatr Tiroid Kapsülü

Hakkında: Tüm Doğal Tiroid Sağlığı Formülü, TSH yi düzenler, doğal olarak tiroid fonksiyonunun, sağlıklı metabolizmanın ve genel bağışıklık sisteminin sağlığının desteklenmesine yardımcı olabilir. Doğal kilo kaybı takviyeleri ile birlikte kilo verme programları diyet ve genel sağlık destek yardımcı olabilir.

İçeriği: Vitamin B12 Kelp, Ashwagandha, Bladderwrack, Coleus Forskohliiİ,Magnezyum,Demir,Seleniyum.Bitkisel Kapsül

- 90 Vejetaryen Kapsül

- GDO yok, Şeker yok, Buğday yok, Glutensiz, Mısır yok, Soya yok, Maya yok, Tuz yok, Süt yok, Yapay renkler yok ve Yapay Tatlar yok

Bilinen yan etkisi yoktur.

Kullanımı: Günde 3 kez 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Not: En iyi sonuç için düzenli olarak 3 ile 4 kutu kullanılması tavsiye edilir.

Guatr Nedir Ve Neden Olur?

Guatr, boğazın alt kısmında bulunan tiroid bezinin genişlemesidir. Tiroid bezi tarafından salgılanan hormonlar vücudumuzun işleyişinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tiroid hormonları sindirim sisteminden kasların işleyişine kadar pek çok alanda görev almaktadır. Guatr, bir diğer deyişle tiroid bezinin büyümesidir. Tiroid bezinin büyümesinin yanı sıra tiroid hormonu sabit kalabilir, normalden fazla olabilir veya normalden çok az da olabilir. Tiroid bezinin aşırı büyümesi durumunda kişinin yutkunması zorlaşabilir ve öksürme başlayabilir. Guatr hastalığında genellikle çok fazla belirti görülmemekle birlikte kişinin günlük hayatı doğrudan etkilenmez.

Tiroid hormonunun üretilmesi için öncelikle iyota ihtiyaç duyulur. Başta iyot eksikliği olmak üzere birçok etken tiroid bezini etkiler ve anormal bir şekilde büyümesine neden olur. Tiroidin fazla olması durumunda halsizlik, yorgunluk, kilo artışı, ciltte kuruluk ve ses kısıklığı gibi belirtiler gözlemlenirken; tiroid eksikliği durumunda ise çarpıntı, terleme, kalp ritminde bozukluk, ellerde titreme, hızlı kilo kaybı ve saç dökülmesi gibi belirtiler meydana gelir.


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Bir değerlendirme yazın

Activa Naturals Guatr Kapsülü

Activa Naturals Guatr Kapsülü

Guatr çok büyüdüğü takdirde nefes borusunu iter ve böylece gırtlak yakınında bulunan sinirlerde felçler yaratabilir. 

Güvenli Ödeme