Breast Actives

2 Kutu Breast Actives Göğüs Büyütücü

549,00 TL

2 Kutu Breast Actives Göğüs Büyütücü

Breast Actives, güvenli, tamamen doğal bileşenlerin dengeli bir kombinasyonuyla daha dolgun, daha büyük ve daha sıkı göğüslere ulaşmak için cerrahi olmayan bir çözüm sunar.

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
549,00 TL
Stok Kodu:
BA002
Yorum

Müşteri hizmetleri

2 Kutu Breast Actives  Göğüs Büyütücü 

Ürün 1 : Breast Actives Gıda İçeren Takviye

Talimatlar: Göğüs Aktifleri, kadınların göğüslerinin büyüklüğünü, şeklini ve sıkılığını doğal olarak arttırmak için formüle edilmiş tamamen doğal bir tamamlayıcıdır

İçeriği: Feneugreek Çekirdeği Ekstresi, Fennell Tohumu, Dong Quai Kökü, Kutsanmış Thistle Herb, Karahindiba Kökü, Su Teresi Yaprağı, L-Tirozin, Kelp, E Vitamini

Kullanımı: Sabah ve akşam 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Net: 60 Kapsül 

Ürün 2 : Breast Actives Krem

Talimatlar: Göğüslerinizin daha canlı daha büyük görünmesine destek ürünlerinin başında gelir.

İçeriği: Badem Yağı Kırmızı Yonca Yağı Yams Kökü Pueraria Mirifica Beyaz Yulaf Saw Palmetto Sarı Papatya Yağı

Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez göğüsünüze 5-10 dakika masaj yapınız.

Net: 59,00 ml

Uyarı : Çocukların ulaşamayacağı oda sıcaklığında muhafaza ediniz. 


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Derece 
2019-05-26

Harikaaaa

2 ay kullandım 1 beden büyüme oldu çok teşekkür ederim.

Derece 
2019-05-06

teşekkürler

2 ay kullandım istediğim sonuca ulaştım yorum yapıcam demiştim orada nesrin hanıma sözümü tutuyorum :)

Derece 
2019-05-05

Etkisi oldu

Ben ilk olarak 2 aylık set aldım. ilk ay kullanımda pek fazla etkisi olmadı. birkaç ytorumda okumuştum kahve ve sigara tüketimi etkisini azaltıyor diye. 2. ayda kahve tüketimini azalttım hatta kaldırdım diyelim. 1 beden büyüme oldu. Ramazanda sahur iftar kullanmaya devam edeceğim.

Değerlendirmenizi yazın!

Bir değerlendirme yazın

2 Kutu Breast Actives Göğüs Büyütücü

2 Kutu Breast Actives Göğüs Büyütücü

Breast Actives, güvenli, tamamen doğal bileşenlerin dengeli bir kombinasyonuyla daha dolgun, daha büyük ve daha sıkı göğüslere ulaşmak için cerrahi olmayan bir çözüm sunar.

Güvenli Ödeme