Prostatol Prostat Kapsülü

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

119,00 TL

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

Prostat, mesane ile idrar kanalı dışı arasında, kestane şeklinde ve boyutunda idrarı ve spermi çıkışa taşımakla vazifeli bir organdır. 

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
119,00 TL
Stok Kodu:
PP002
Yorum

Müşteri hizmetleri

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

Hakkında: Prostata bağlı sık idrara çıkma prostat büyümesi gibi sorunların azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Günde 2 kez 1 kapsül kullanılması önerilmektedir. Düzenli kullanım önemlidir.

İçeriği:

 • E Vitamini (d- Alfa tokoferil süksinat) 30 IU
 • B6 Vitamini (piridoksin hidroklorür) 5 mg
 • Çinko (pikolinat) 15 mg
 • Bakır (glukonat) 300 mcg
 • Selenyum (amino asit şelatı) 210 mcg
 • Saw Palmetto (% 40-45 özüt) 300 mg
 • Bitki Sterol Kompleksi (% 45 Beta-sitosterol) 450 mg
 • Pygeum Africanum (bitki tozu) 150 mg
 • Kırmızı Ahududu (meyve tozu) 75 mg
 • Graviola (bitki tozu) 75 mg
 • Yeşil Çay (% 50 özü) 75 mg
 • Kedinin Pençesi (% 0.5 özü) 45 mg
 • Brokoli (4: 1 konsantre) 30 mg
 • Domates Tozu 15 mg
 • Isırgan otu (ot tozu) 30 mg
 • Maitake Mantarı 15 mg
 • Reishi Mantarı (4: 1 konsantre) 15 mg
 • Shiitake Mantarı 15 mg

Net: 60 Kapsül

Prostat büyümesini küçülterek sık idarara çıkma gibi sorunları gidermeye ve buna bağlı  Sertleşme probleminde gidermeye yardımcı olur.

PROSTAT HASTALIĞI

Prostat, mesane ile idrar kanalı dışı arasında, kestane şeklinde ve boyutunda idrarı ve spermi çıkışa taşımakla vazifeli bir organdır. Spermin kadın üreme organında iken korunmasını ve beslenmesini sağlamakla görevli bir enzim salgıladığından çocuk sahibi olmakla da direkt ilgilidir.

50 sinden sonra her erkekte görülebilen prostat iki şekilde ilerler. ilki prostat büyümesi olarak adlandırılır. İkincisi ise iyi huylu denilebilecek bir kanser türüdür. Her hastalıkta olduğundan da öte prostat büyümesinde erken teşhis çok önemlidir. Erken teşhis edilmiş bir prostat yeme içme düzeni ve bitkisel çaylarla bile atlatılabilir.

BPH dediğimiz prostat büyümesi iyi huyludur. Prostat kanserinden farklı kanser olmayan ve kansere yol açmayan bir durumdur. Bitkisel Prostat Tedavisini aşan durumlarda genellikle tercih edilen TURP yani transüretral prostat rezeksiyonu uygulamasıdır.

PROSTAT BİTKİSEL TEDAVİSİ

Prostat hastalığı ile ilgili genel bilgilerden sonra şimdide prostat büyümesini engelleyen, büyümüş prostat bezinin küçülmesini sağlayan çuha çiçeğinin faydalarına. Günümüzde idrar yolları rahatsızlıklarının hepsinde ve erkeklik organı rahatsızlıklarında bitkisel tabletleri özellikle Amerika'da sıkça kullanılır. Amerika kıtasında çokça yetişen türleri vardır. 4te 3 oranında yağ asitlerinden ve 4te 1 oranında nötral maddelerden oluşur. Bu bileşimi onun postat bitkisel tedavisinde vazgeçilmez yapan unsurdur.

Bu bitki testesteronun dihidro olmasını engelleyerek prostat bezinin büyümesini engeller, idrar yapma zorluğunu ortadan kaldırır, idrar akışını rahatlatarak mesaneyi rahatlatır.

Belçika'da yapılan bir çalışmada 305 kişilik 50 yaş üstü bir denemede %87 oranında prostat'ın belirtileri kaybolduğu gözlenmiştir. 3 aylık sürede prostat bezinin %10 oranında küçüldüğü ve idrar akışının %25 arttığı kaydedilmiştir. Belçika’da 305 prostat hastası üzerinde yapılan bir çalışmada, 3 ay boyunca kullanılan saw palmetto ekstresi hastalığın belirtilerinde %88 oranında azalma sağlamıştır. Bu hastalarda idrar akış oranının %25 arttığı; prostatın ise %10 küçüldüğü tespit edilmiştir.

Almanya'da gerçekleştirilen bir 50 yaş üzeri deneyde ise gece idrara kalkma ihtiyacı ürünü kullananlarda %75 azalmıştır. Prostat bezini hasta olmadan koruyabilmek için kabak çekirdeğini periyordik olarak alışkanlık haline getirmelidir. Demir, bakır, çinko, manganez ve fosfor gibi prostat bezi sağlığına iyi gelen maddeler kabak çekirdeğinin yapısında bolca mevcuttur.


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Derece 
2019-05-09

Kadir

Bugün itibariyle tam 2 ay bitti faydası oldu doktorların verdiklerinin yanında çok iyi

Değerlendirmenizi yazın!

Bir değerlendirme yazın

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

Prostat, mesane ile idrar kanalı dışı arasında, kestane şeklinde ve boyutunda idrarı ve spermi çıkışa taşımakla vazifeli bir organdır. 

Güvenli Ödeme