2 Aylık Green Life Anti Vitilico Seti

2 Aylık Green Life Anti Vitilico Seti

549,00 TL

2 Aylık Green Life Anti Vitilico Seti

Vitiligo bir cilt hastalığıdır ve pigment kaybından dolayı vücutta oluşan beyaz bölgeler meydana gelmektedir

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
549,00 TL
Stok Kodu:
GL002
Yorum

Müşteri hizmetleri

Ürün 1 : Green Life Anti Vitilico Seti (Vitiligo 2 Aylık Set ) 

Hakkında: Green Life Bakuchi Anti Vitilico set  vitiligoya bağlı beyaz lekelerin normal rengine dönmesini sağlayabilir.  Ürünümüz yurt dışından ithal edilmektedir. Garantili Bandrollü ve Faturalı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

İçeriği: Bakuchi, Psoralea Meyvesi, Astragalus Kökü,Barksız Çin Şakayık Kökü,Cnidium Meyvesi, Çin Salvia Kök ve Rhizome,Tribulus Meyvesi, Çin Yogurt Tohumu,Zerdeçal kökü, Bai-zhu Atractylodes Rhizome,Dong Quai Kökü, Saffower Çiçeği,Kokulu Angelica Kökü, Cassia Twig,E vitamini

Kullanımı: Sabah Öğlen Akşam 1 kapsül kullanılması önerilir.

Net: 90 Kapsül

Not: Düzenli kullanım önemlidir.

Ürün 2:  Anti Vitiligo Kremi

Hakkında: Vitiligoya bağlı beyaz lekelerin giderilmesine yardımcı olabilir. Pigment kaybını giderebilir.

İçeriği: Pigmentis vitamin,Hatmi Çİçeği, Çemen Otu,Beyaz Yulaf, Damiana Yağı, Sarı Kantoron yağı,E vitamini, B6 vitamini.

Kullanımı: Günde 1 veya 2 kez vitiligolu olan bölgelere güzelce sürülür. Düzenli kullanımda beyaz olan yerler kızarıklaşmaya başlayabilir bunlar pigmentin uyarıldığı anlamına gelir.

Ambalaj: 100 ml

Not: Düzenli olarak 3-4 ay kullanılması önerilmektedir.


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Bir değerlendirme yazın

2 Aylık Green Life Anti Vitilico Seti

2 Aylık Green Life Anti Vitilico Seti

Vitiligo bir cilt hastalığıdır ve pigment kaybından dolayı vücutta oluşan beyaz bölgeler meydana gelmektedir

Güvenli Ödeme