3 Kutu Curcumin Kapsül

3 Kutu Curcumin Kapsül

199,00 TL

3 Kutu Curcumin Kapsül

Miyomlar, çikolata kisti ya da diğer yumurtalık kistleri kadınların en çok korktuğu sağlık sorunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
199,00 TL
Stok Kodu:
CM003
Yorum

Müşteri hizmetleri

3 Kutu Curcumin Kapsül (Rahim Kisti ve Miyom)

Ürün Hakkında: Rahimde oluşan kist ve miyomların küçülmesine zamanla ortadan kalkmasına yardımcı olur. Ürünümüz yurt dışından ithal edilmektedir. Garantili Bandrollü ve Faturalı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

İçeriği: Zerdeçal, Keten tohumu,Adaçayı,Aslan pençesi,Hayt Tohumu,Spriluna,Omega 3-6-9,Vitamin E,Vitamin D

Kullanımı: Sabah ve akşam 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Net: 60 kapsül

Miyom 1 veya 2 cm ise 1 kutu kullanım önerilir

Miyom 2 veya 4 cm ise 2 kutu kullanım önerilir

Miyom 4-7 cm ise 3 kutu kullanım önerilir

Miyom 7 cm den büyük ise 4 kutu kullanım onerilir.

Bayanların yaşadığı en büyük sorunlardan biridir miyomlar şifalı bitkileri kullanarak yenebilirsiniz...


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Bir değerlendirme yazın

3 Kutu Curcumin Kapsül

3 Kutu Curcumin Kapsül

Miyomlar, çikolata kisti ya da diğer yumurtalık kistleri kadınların en çok korktuğu sağlık sorunları arasında yer alıyor.

Güvenli Ödeme