2 Kutu Semenax Kapsül

2 Kutu Semenax Kapsül

899,00 TL

2 Kutu Semenax Kapsül

Meni üretiminde önemli bir rol oynar optimum prostat fonksiyonunu teşvik çünkü İsveç Çiçek yararlıdır.

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
899,00 TL
Stok Kodu:
SX002
Yorum

Müşteri hizmetleri

2 Kutu Semenax Kapsül 

Hakkkında : Ürünümüz orjinaldir. Tarafınıza faturalı ve bandrollü olarak gönderilir. Piyasada satılan 90 kapsüller orjinal değildir. Sağlığınızı riske atmamak için orjinal ürün tercih edin. 

Sperm artırabilir cinsellikte performans düşüklüğünü giderebilir düzenli kullanım önemlidir.

İçeriği: 

İsveç Çiçek
(Aynı zamanda İsveç Rose olarak da bilinir) Gül Polen

Bu özel bileşenlerin her ikisi de konsantre ve iyi edindikleri erkek erkeklik ekstreleri alternatif tıp endüstrisi içinde prestij kaydetti bilinmektedir. Bu maddeler aynı zamanda büyümüş prostatı olan yardım.

Bu maddeler genel olarak genişlemiş prostatların adresleme için Asya ve Avrupa'da kullanılan ve şimdi nedeniyle üreme sağlığını artırmak için yeteneğine Amerika Birleşik Devletleri içinde haber elde etmek için başlıyor.

Meni üretiminde önemli bir rol oynar optimum prostat fonksiyonunu teşvik çünkü İsveç Çiçek yararlıdır. Aynı zamanda sağlıklı bir idrar akışını, karaciğer koruma, kolesterol kontrolü ve daha fazla korumak yardımcı olmak için kabul edilir.

İsveçli Çiçek tozu sayısız çiçekli bitkilerin tohum kabuklarını toplayarak tarafından oluşturulur. zararlı toksinler ve kalıpları, anahtar beslenme, mineraller, proteinler yok özel bir işlem kullanılarak yaşlı ve sonra enzimler ayıklanır.

 L-arginin
L-arginin can anlamıyla çift semen hacmi. L-arginin yarı esansiyel amino asit ölçülebilir erkek üreme sağlığı ve performansı artırmak için bilinmektedir. Aynı zamanda dolaşım sağlığı ile yardımcı olur ve daha sert, daha yoğun ereksiyon için penise kan akışını yönlendiren nitrik oksit üretiminde kullanılabilir.

L-arginin aynı zamanda yüksek yoğunluklu egzersiz rutinleri ve ilişki boyunca hız ve çeviklik artırır senin "Gençlik Hormonu" (İnsan büyüme hormonu) düzeylerinin, triple. Ayrıca, yağ yakmak yağsız kas inşa, bağışıklık sistemini güçlendirmek, şifa ve daha teşvik yardımcı olur.

 L-lisin
Bu esansiyel amino asit genel sağlık için çok önemlidir

Özellikle vücudunuzun dikkate doğal olarak üretemez. sperm üretimini arttırarak ve doğal testosteron artırarak, bu ek dramatik Çinko ile çekilen, özellikle erkek erkeklik yardımcıları

Epimedium sagittatum
Ayrıca "azgın teke ot" olarak bilinen

Bu libido artar ve aynı zamanda serbest testosteron artırır. Epimedium sagittatum Asya'da kurulmuş bir gerçektir ve bir libido artırıcı olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır. Düzenli genel penis işlevini geliştirmek için ve doğurganlığı artırmak için doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Çinko Oksit ve Çinko Aspartat
Meni kalitesinin artırılması sperm konsantrasyonu artırmak için özellikle etkili olabilir olabilir.

Sperm konsantrasyonu artırmak ve sperm hareketliliğini artırır. erkek kısırlığı için bir numaralı nedeni - Başka bir çalışmada varikosel ile ilgili yardımcı olabilir gösterdi.

Catuaba Bark

Bu Brezilyalı afrodizyak

Bu güçlü Brezilyalı afrodizyak güçlü bir üne sahiptir ve Tupi kabilesi tarafından ilk keşfinden beri kullandı.

Bu, libido artırır cinsel dayanıklılığı geliştirir ve anti-depresan özellikleri ile genel ruh halini iyileştirir. Ayrıca sinir sistemi uyarıcısı olarak kabul edilir.

Balkabağı tohumu
çinko doğal olarak yüksek

Kabak çekirdeği, genel prostat sağlığını destekler ve meni hacmini artırma ayrılmaz hale gelmiştir.

E vitamini
E vitamini hafif bir kan inceltici olarak davranan bir antioksidandır.

Hangi kan akışını artırarak cinsel fonksiyonlarını iyileştirir. Tıbbi araştırma ayrıca E vitamini adresi penis eğriliği nasıl yardımcı gösteren yapılmıştır.

Saparna
Saparna (smilax ornata) idrar söktürücü ve canlandırıcı özellikleri vardır

Bu erkek cinsel sağlık yardım yanı sıra idrar yolu sağlığı. Bu bir steroid olarak hareket eder ve cinsel arzuyu artırır.

Maca
Üroloji Dergisi (2000 Nisan) yayınlanan bir çalışmada,

21 gün boyunca sürdü deneklerin cinsel aktiviteyi iki katına çıktı. Aynı zamanda, cinsel ilgi ve gücü arttı.

Bu bitki - aslen And Dağlarında bulunan - tüm yolu geri İnkalar zamanında cinsel sağlık için kullanılmaktadır. Bu enerji, dayanıklılık, dayanıklılık geliştirmek için, ve kısırlık ortadan kaldırmak için biliniyordu.

Puama
Etkili Wood 'Puama "olarak bilinen

Amazon yağmur ormanlarında bulunan bir çiçekli çalı ve uzun, sağlam bir geçmişi vardır.

Gerçekten Seksoloji Paris Enstitüsü'nden Dr. Jacques Waynsberg sonra tanındı ünü özü aldı erkeklerin% 63'ü libido ve% 51 rapor gelişmiş ereksiyon sağlığı gözle görülür bir artış yaşadığını göstermiştir ki, 1990 yılında araştırma tamamlandı. Bu aynı zamanda zihinsel performansı artırır.

Hawthorne

19. yüzyıldan beri kullanılan, Hawthorne en popüler bitkiler takviyeleri biridir

erektil fonksiyonu iyileştirmek için. Bugün son derece yardım kalp sağlığı anti-oksidanlar ve bioflavonoids için saygı.

artan kan dolaşımını sağlayan ve dolaşım sistemini artırarak, Hawthorne ölçüde daha iyi ereksiyon yardımcı olur.

Kızılcık Özü
Bu az bilinen afrodizyak ilk Kızılderililer tarafından ve daha sonra Avrupa tarafından kullanılan

cinsel iştah artırmak için.

Bu ekstre absorbic asit, anti-oksidanlar ve fitokimyasallar içeren uygun üreme sağlığı için gerekli olan sağlıklı bir beslenme kaynağı içermektedir.

Avena sativa
Yabani yulaf çim Bu özü serbest testosteron düzeylerini arttırdığı düşünülür

ve bünyesinde lûtenayz hormonların miktarda yetişir. Bu genel cinsel iştah ve libido yanı sıra erektil sağlığını arttırır.

Butea Superba
Güçlü bir afrodizyak

Tayland yerlileri cinsel performansı artırmak için sık sık kullandı.

Kullanımı: Sabah 2 akşam 2 kapsül yemeklerden önce kullanılması tavsiye edilir.


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Derece 
2019-05-07

Kullandım

tavsiye ediyorum hem performans arttırıyor hemde sperm sayısında görülür şekilde artış oldu.

Değerlendirmenizi yazın!

Bir değerlendirme yazın

2 Kutu Semenax Kapsül

2 Kutu Semenax Kapsül

Meni üretiminde önemli bir rol oynar optimum prostat fonksiyonunu teşvik çünkü İsveç Çiçek yararlıdır.

Güvenli Ödeme